آهنگ های ویژه آوا موزیک

دانلود فیلم باهوبالی ۳

 • دانلود آهنگ جدید
 • |
 • 24 تیر 1399
 • |
 • ۳۷ نظر

دانلود فیلم bahubali 2020 دوبله فارسی با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی باهوبالی ۳  ۲۰۲۰ با کیفیت عالی HD

تریلر رسمی فیلم اضافه شد

 

تریلر فیلم باهوبالی ۳

مشخصات کوتاه از افسانه باهوبالی ۱ تا ۳ :

Bahubali 3
او توییت کرده است که جونیور N.T.R. خیلی زود فاش می شود بنابراین … ما می توانیم اطمینان داشته باشیم که او مدتی در مورد Bahubali 3 صحبت نخواهد کرد.
آیا Bahubali 3 وجود خواهد داشت؟
بیایید باور داشته باشیم که پس از موفقیت RRR با موفقیت در اداره آفیس ، S.S Rajjouli جایی را که ترک کرده انتخاب می کند. انگشتان عبور کرد.در حال حاضر ، ۲٫۰ از Rajinikanth گران ترین فیلم هند با هزینه تولید Rs.543 Crore است و Bahubali 3 قصد دارد این رکورد را بشکند.

اس.اس. رجمولی به هواداران بهابلی اطمینان داده است که اگرچه داستان بهابالی به پایان رسیده است ، اما هنوز هم در مورد Mahishmati زیادی می توان گفت.

بازیگران قدیمی را نخواهیم دید. Prabhas با Bahubali 1 و ۲ به یک احساس قدرت تبدیل شد. بعضی از صحنه های هر دو فیلم چنان حماسه هستند که حماسه Bahubali مانند یک جلد مقدس (همانند Ramayana) احساس می کند.

درست است که Bahubali 3 آنقدر روی شانه های خود قرار می گیرد که S.S Rajajouli مجبور است به آنچه می دهد بدهد.

بازیگران ، فیلمنامه ، داستان پردازی ، cgi و هر چیز دیگری باید کامل باشند تا هم فیلم های قبلی را هم مطابقت بدهد و هم برتری داشته باشد.

بنابراین ، به بهترین ها امیدوار هستیم و منتظر اعلام Bahubali 3 هستیم.

شایعات زیادی در مورد Baahubali-3 .. 🙂
داستان با قسمت ۲ به پایان می رسد. هیچ کشیدنی نیست اما دنیای باهاوبالی به شکلی ادامه خواهد یافت

– rajamouli ss (ssrajamouli) 24 اکتبر ۲۰۱۵

Bahubali 2 در حال ایجاد رکورد در باکس آفیس است ، حتی اگر ابر ابطال بهاوبالی ۳ نیز وجود داشته باشد.

به تازگی ، نویسنده این فیلم ، Vijayendra Prasad ، در مصاحبه ای گفته بود که ادامه این فیلم بسیار سخت خواهد بود زیرا به پایان عادلانه رسیده است و اگر آن را ادامه دهیم ، تصمیم درستی نخواهد بود. اما ، جهان بهابالی ادامه خواهد یافت و خواهیم دید که داستان آن در سریال های طنز و سریال های خود ادامه خواهد داشت. اما ، امیدواریم که او دوباره به آن فکر کند و قسمت بعدی این فیلم را از حق رای دادن بگذارد.

Bahubali 2 با بدست آوردن ۲۴۰ میلیون دلار ، تاریخ را ایجاد کرده است. این باعث شده است که این فیلم ۵۴۰ ام در کل فیلم های فاحش در سراسر جهان باشد. بیشتر از Die Hard 2 ، Resident Evil: Retribution و Fast 2 Furious 2. درآمد کسب کرده است. این یک فرصت عالی برای صنعت فیلم هندی است.

این فیلم به اولین فیلم تبدیل شده به ناخالص داخلی INR 400 با نسخه هندی تبدیل شده است. در حالی که ، این فیلم همچنین به بالاترین فیلم ناخالص هند در ایالات متحده و دومین فیلم ناخالص در استرالیا بدل شده است. در حال حاضر ، آن را در INR 1330 ناخالص جهانی در سراسر جهان ایستاده است.

Bahubali 2 با به دست آوردن INR 1000 کرور ، یک تاریخ ایجاد کرده است. آن را در سراسر جهان خراب می کند. همچنین این رکورد از سریعترین سرعت INR 300 با نسخه هندی در مدت ۱۰ روز ثبت کرده است. این کشور همچنین فقط حدود هند INR 800 را خراب کرده است. همچنین در بازار آمریکای شمالی از مرزهای تاجی INR 100 عبور کرده است. و به اولین فیلم هند تبدیل می شود که از این چهره های جادویی عبور می کند.

هرگز امید برای انتشار Bahubali 3 را از دست ندهید ، زیرا دلیل آن این است که مدیر بهابلی ، SS رجامولی تأیید کرده بود که اگر پدر و نویسنده وی از حرکت بهابالی ، داستان دیگری در این سناریو داشته باشند ، فقط در این صورت ، او Bhaubali 3 را خواهد ساخت.

تمام سوابق جمع آوری هر فیلم هندی توسط Bahuabli 2 در یک هفته پراکنده شده است. این یک هفته اجرا یک هفته به بالاترین فیلم ناخالص تبدیل شده است. در طی ۸ روز کرور INR925 ناخالص است. این بیشتر از مجموعه P.K. است که با مجموعه کرور INR792 بالاترین فیلم ناخالص بود.

Bahubali 2 همچنین از رکورد بالاترین فیلم ناخالص هند در بازار ایالات متحده پیشی گرفته است. از مجموعه دانگال پیشی گرفت. هم اکنون با ۱۳ میلیون دلار در بازار ایالات متحده کاملاً ایستاده است.

Bahubali 2 تنها در ۸ روز سریعترین سریعترین روپیه های INR 250 جمع آوری فیلم به زبان هندی ، جمع آوری شده است. همچنین این نخستین حق رای دادن در هندوستان را به تاخیر ناخالص INR1000 ساخته است. در این لحظه فقط یک هفته به این فیلم می گذرد. بنابراین ، در مورد مجموعه ای از طول عمر آن پیش بینی سخت است ، اما یک چیز مطمئن است که از آخرین چهره های آن شگفت زده خواهد شد.

این در حالی است که در اولین سه‌شنبه خود بیش از تاخیر INR30 + به نسخه هندی بدست آورده است که در اولین یکشنبه خود بسیار بهتر از سایر فیلم های فاسد شدنی است. بنابراین ، این احتمال زیاد وجود دارد که ممکن است تقریباً در طول ۵ روز تقریبا ۵۰ INR بزند.

سرانجام ، نتیجه اولین مجموعه آخر هفته Bahubali 2. این محصول کرایه INR 128 را از نسخه هندی خود در هند بدست آورد. این یک رکورد ایجاد است. آخرین رکورد مربوط به دانگل عامیر و سلطان سلمان بود که به ترتیب INR 107 کرور و ۱۰۵ کرور در سه روز به دست آورد.

در حالی که ، این کشور ۱۸۰ نسخه خالص کرور و ۲۱۰ کرور به دست آمده توسط نسخه تامیل / تلوگو / مالی در هند را به دست آورد. در حالی که ، آن را تا به حال INR 540 کرور در سراسر جهان.

ارابه موفقیت Bahubali 2 خیلی سریع در گیشه می گذرد. این به همین دلیل است که امیدها برای تاریخ انتشار Bahubali 3 هنوز زنده است. در حالی که ، در پایان این فیلم ، در زمان اعتبار ، گفتگوی یک پسر و یک راهب را می شنویم که امید بهابلی ۳ را بر جای می گذارد.

در این مکالمه ، پسری از یک راهب پرسید که چه کسی بر پادشاهی Mahismathi پس از بابوالی حکمرانی خواهد کرد ، خواه بهابلی و پردازنده های او باشد یا

شخص دیگری راهب درباره این سوال ، راهب گفت که این آرزو لرد سیو است و او تنها کسی است که آن را می داند.

در حالی که ، پدر بهلول دیو هنوز زنده است و از شخصیتی برخوردار است که هرگز کاملاً نخواهد نشست. بنابراین ، برخی از احتمالها نیز وجود دارد که بعد از سلطنت Mahismathi ، بهابلی ۳ می تواند داستان بهابالی را داشته باشد.

در حالی که ، SS رجامولی همچنین در مصاحبه های بسیاری اظهار داشته است که ما بهابلی ۳ را در همان جهان خواهیم ساخت ، اما با شخصیت های مختلف. قبل از آن او یک سریال وب درست می کند و پاسخ مخاطبان را مشاهده می کند. اگر او پاسخ مثبتی را دریافت کند ، که مطمئناً دریافت می کند ، آنگاه Bahubali 3 را می سازد.

شعله Bahubali 2 روز به روز قوی تر می شود. این فیلم همچنین با ساخت ۴٫۷۵۰ میلیون دلار در گیشه ایالات متحده در روز افتتاحیه خود و تاریخ دوم ناخالص ترین این هفته به وجود آمده است ، درست در پشت ، Fate of the Furious ، که ۵ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. در حالی که ، نسخه های دیگر هالیوود ، مانند چگونه یک عاشق لاتین ، The Cirle ، Boss Baby ، Beauty و The Beast با آن فاصله زیادی ندارند.

بهترین بخش این است که Bhubali تنها در ۴۰۵ صفحه نمایش اکران شده است ، جایی که فیلم های دیگر نمایشگرهای بیشتری نسبت به Bhubali دارند. مانند ، The Circle 3163 ، How To Be a Lover Lover دارای ۱ ، ۱۱۸٫ حتی ، Boss Baby و Beauty و Beast نیز صفحه های بیشتری نسبت به Bahubali 2 دارند.

Bahubali 2 با فریب دادن تاجهای INR 121 در هند در روز اول تاریخ ایجاد کرده است. این یک رکورد ایجاد ستاره است. این گیربکس INR 41 از نسخه هندی را بدست آورد. در حالی که ، به ترتیب INR 53+ ، ۱۰ ، ۹ ، ۴٫۳ کرور در آندرا پرادش ، کارناتاکا ، تامیل نادو و کرالا را بدست آورد. جمع آوری مجموعه آن به INR 210+ کرور ، در سراسر جهان طی یک روز رسیده است.

در حالی که ، از فروش حق توزیع آن نیز INR 500 ناخوشایند کرده است.

روزی رسیده است که Bahubali 2 قصد دارد در صفحه های صندوق و نقره غرش کند. همه اینها تنظیم شده است که تاریخچه مجموعه جعبه های آفیس را تهیه کنند. همچنین به پاسخ پیش بینی ترین سؤال مبنی بر کشته شدن کاتپا بهبهعلی خواهد رفت.

با خبر خوب ، خبر بدی نیز برای طرفداران Bahubali به وجود آمده است که نمایش فیلم Bahubali 2 متوقف شده است تا تسلیت به بازیگر کهنه کار بالیوود وینود خانا درگذشت وی در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۱۷ بپردازد. سوابق ، از این رو انتظار دوباره برای Bhubali 3 به وجود آمده است. اما ، SS رجامولی پیش از این اعلام کرده بود که پدرش و نویسندگی این فیلم در حال کار بر روی فیلمنامه Bahubali 3 است.

این بار دیگر آن به Bahubali ، Prabhas و Kattapa ، Sathyaraj نخواهد داشت. بیایید ببینیم کدام قسمت از پادشاهی ماهیزاتی یا پادشاهی دیگر در بهابالی ۳ ظاهر خواهد شد.

اخیراً ، SS رجامولی فاش کرده است که بهابلی فیلم نیست ، بلکه یک درخت بزرگ است که دارای شاخه های مختلفی است. از این رو ، او همچنین ممکن است بازی ویدیویی اسپین آف ، کتاب طنز ، مجله و یک فیلم به نام Bahubali 3 را بسازد.

سرانجام ، تأیید شده است که Bahubali 2 در تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ منتشر می شود. بنابراین ، این احتمال وجود دارد که ممکن است Bahubali 3 در پایان سال ۲۰۱۸ یا در آغاز سال ۲۰۱۹ منتشر شود.

پرتال ۳-انتشار-تاریخ بهابالی ،

یک خبر خوب برای طرفداران سریال Bahubali وجود دارد که نویسنده این حق رای دادن ، Vijayendra Prasad ، یک تذکر برای تاریخ انتشار Bahubali 3 ، به مجله محبوب تامیل ، Cinemavikatan داده است.

وی اظهار داشت كه Bahubali 3 نقشه جدیدی خواهد داشت. یعنی داستان جدیدی در Bahubali 3 به وجود خواهد آمد.

این نکته به ما تذکر داد که Prabhas بخشی از این فیلم نخواهد بود ، زیرا آنها داستانی از بهابلی جدید خواهند بود. شخصیت هایی مثل Kattappa نیز وجود نخواهد داشت.

اگر این خبر به واقعیت بیفتد ، در ادامه بهابلی جدید را در بهابالی خواهیم دید. ۳٫bahubali_Rajamouli portal portal data

سرانجام ، S. Rajamouli تصریح کرده است که با ساختن Bahubali 3 ، Bahubali خود را به یک ترامپ تبدیل کند.

تاکنون ، مخاطب جواب این سؤال را نگرفت که چرا Kattappa Bahubali را به قتل می رساند ، قبل از آن S. S. Rajamouli یک معمای دیگر را مطرح کرد که ممکن است Bahubali 3 توسعه یابد یا خیر.

وی در حساب توییتر خود نوشت که ، بسیاری از شایعات درباره Baahubali-3 .. 🙂 داستان با قسمت ۲ به پایان می رسد. وی افزود ، دنیای باهاوبالی به شکلی ادامه خواهد یافت که ادامه خواهد یافت ، هرگز قبل از این هرگز تجربه نشده است. جزئیات را در صورت لزوم فاش می کند. شایعات را باور نکنید. فقط من می دانم که چه خواهد شد .. 🙂

این سخنان S.S. Rajamouli این نکته را نشان می دهد که داستان این فیلم پس از بهبهلی ۲ تمام می شود ، اما او ممکن است این فیلم را با دیگر شخصیت های بهابلی ادامه دهد. نه تنها S.S. Rajamouli ، بلکه سایر ستارگان این مجموعه فیلم نیز تمایل خود را برای کار در Bahubali 3 نشان می دهند. بنابراین ، این اشاره کافی است تا طرفداران بتوانند درباره تاریخ انتشار Bahubali 3 فکر کنند.

این فیلم فیلمی رویایی از SS رجامولی است و داستانی از پدرش ویجیایندرا پراداد دارد. به همین دلیل ، او برای ساخت این فیلم سه سال زمان برد. این فیلم تاریخ زیادی را در طول گیشه هند ایجاد کرده است. این فیلم همچنین به شرکت های بزرگ فیلم های هالیوود که ۱۰ برابر بیشتر از بهبهام برای ساخت فیلم حماسی می پردازند ، درس می آموزد.

این فیلم قلب بسیاری از طرفداران نه تنها هندی ها بلکه آمریکایی ها ، کانادایی ها را نیز می دزد

اروپایی ، چینس و بسیاری دیگر. باهوبالی نیز مورد تحسین منتقدین قرار گرفته و ۹٫۵ بررسی از IMDB در زمان انتشار دریافت کرده است. این فیلم همچنین با ۳۰۰ و Lord of the Rings مقایسه شده و بهتر از اینها پیدا شده است.
داستان
Bahubali یک درام دوره ای است و داستان دو برادر پسر عموی دارد که برای پادشاهی پادشاهی Mahismathi می جنگند. از میان هر دو برادر ، یکی از آنها با شمشیر كاتاپا وفادار ، یكی دیگر را فریب داد و او را كشت ، و پس از آن پسر درگذشت پادشاه ، به انتقام بازگشت.بازیگران ستاره

در این فیلم نقش اصلی بابوبالی توسط پراباس بازی می شود ، او همچنین نقش پسر بهابلی را بازی کرد ، در حالی که رعنا داگوباتی نقش آنتاگونیست اصلی ، بهلالداوا را بازی کرد. بازیگران اصلی این سریال آنوشکا شتی (Maharani Devsena) و Tmannaah (Avanthika) هستند. شخصیت مهم دیگر این فیلم که در رسانه های اجتماعی بسیار زیاد می شود ، Kattappa است که توسط ساتیاراج بازی می شود و او را یک شبه محبوب کرد.

این فیلم تولید Shobu Yarlagadda و Prasad Devineni را دارد ، در حالی که زیر پرچم یا Arka Media Works کار می کند. این فیلم باعث شده صنعت تولویو در هند بسیار پرطرفدار باشد. پرتال باهوبالی-تریلر-relaese-date

اکنون ، طرفداران فکر می کنند که چه کسی در Bahubali 3 باقی خواهد ماند. بنابراین ، با توجه به فیلم در قسمت دوم ممکن است Bhallal Deva به پایان برسد ، بنابراین ، او ممکن است در قسمت ۳ Bahubali ظاهر نشود. هنوز هیچ اثری در مورد داستان قسمت ۲ وجود ندارد. ما نمی توانیم نتیجه بگیریم که در انتهای قسمت بسیاری از نجواهاهای دیگر کشته خواهند شد ، از این رو ، پس از انتشار بهابالی ۲ می توانیم درباره بازیگران بهابالی ۳ بگوییم.

در حال حاضر ، تاریخ اکران Baahubali: نتیجه گیری تأیید نشده است ، اما انتظار می رود این قسمت از اواسط سال ۲۰۱۶ منتشر شود. دومین فیلمبرداری این فیلم از ماه سپتامبر آغاز شده است و هنوز هم ادامه دارد.

در حالی که شلیک بهابلی ۲ ۴۰٪ تا انتشار Bahubali: The Begings آغاز شد. بنابراین ، اگر S.S Rajamouli می گوید که او برخی از شلیک های Bahubali 3 را در زمان انتشار Bahubali 2 به پایان رساند ، پس تعجب نکنید.
Bahubali 3 تاریخ انتشار

از آنجا که Bahubali 2 در تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد ، بنابراین اگر S.S Rajajouli Bahubali 3 را بسازد ، احتمالاً تاریخ انتشار Bahubali 3 ممکن است در حدود مارس ۲۰۲۰ باشد.

اکنون ، اخبار مربوط به تاریخ انتشار Bahubali 3 تأیید نشده است ، اما برای ایجاد وزوز بر روی آن کافی است. امیدوارم و آرزو می کنم که Baahubali: نتیجه گیری بیش از موفقیت در بوکس آفیس بدست آورد و به همین ترتیب ، S.S Rajajouli Bahubali 3 را رقم خواهد زد.

من این فیلم را دوست دارم به دلیل جلوه های VFX آن ، که توسط تیم Jurassic World ‘VFX تهیه شده است و اکنون ، در قسمت ۲ تیم VFX حضور خواهد داشت که در فیلم Lord of the Ring کار کرده اند. ۳۰ دقیقه آخرین صحنه جنگ باعث شد من هیجان زده شوم. بنابراین ، من در حال مرگ برای دیدن Bahubali 2 و سپس Bahubali 3 هستم.

در حال حاضر ، هیچ چیز دیگری در مورد تاریخ انتشار Bahubali 3 نشت نکرده است. بنابراین ، برای به روزرسانی های بیشتر مربوط به Bahubali ۳ ، پس با ما همراه باشید.

به این آهنگ امتیاز دهید!

میانگین امتیاز : 4.1 / 5. تعداد آراء : 353

تاکنون رأی نداده اید

متأسفیم که این پست برای شما مفید نبود!

بگذارید این پست را بهبود ببخشیم!

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود ببخشیم؟

آوا موزیک ~ دانلود فیلم باهوبالی ۳

نظرات کاربران ( ۳۷ نظر )

 • سهراب [ 2 سال پیش ] خوب

  • وحید [ 3 ماه پیش ] باهوبالی ۳را کی میزارید

   • Admin1 [ 3 ماه پیش ] دوست عزیز انشالا بعد از انتشار فیلم قرار خواهیم داد لطفا صبور باشید

    • محمد رحیمی [ 2 ماه پیش ] خب داداش الآن 2022ه ولی نوشته 2020منتشر شده

 • مجید [ 2 سال پیش ] دانلود فیلم

 • مهدی [ 2 سال پیش ] نامعلوم

 • اشکان عبدالله [ 2 سال پیش ] خوب ممنون

 • اشکان عبدالله [ 2 سال پیش ] خوب ممنون

 • هما [ 2 سال پیش ] هنوز ندیدم

 • عادل [ 2 سال پیش ] بهترین فیلم هندی که تا حالا دیدم کلا این فیلم منو با سینمای هند آشتی داد.هر کی ندیده ضرر کرده و اصلا اهل فیلم دیدن نیست

 • yosef mosalou [ 2 سال پیش ] چرا دانلود نمیشه 😔😔😔☹☹

  • Admin1 [ 2 سال پیش ] هنوز منتشر نشده

 • S…. [ 1 سال پیش ] من فقط مخوام بدونم ساخته میشه یانه ؟خدا کنه که بشه

  • الیزه [ 1 سال پیش ] وای فقط اکران بشه من هیچی نمی‌خوام من درحال مرگ برای دیدنش هستم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭

   • Afshin [ 11 ماه پیش ] واقعاً موافقم، متفاوت و یجورایی احساسات تخیلی رو واقعی میکنه، تا حالا مثلش نبوده و بی صبرانه منتظر دیدار بعدشم، اگه میخواستن سریالیش کنن که دیوونه وار تر میشد دنبالش

 • S…. [ 1 سال پیش ] من فقط مخوام بدونم ساخته میشه یانه ؟خدا کنه که بشه

  • Admin1 [ 1 سال پیش ] در حال ساخته تیزرش 14 اردیبهشت میاد

   • الیزه [ 1 سال پیش ] چهارده اردیبهشت سال چند ‌؟

    • Admin1 [ 1 سال پیش ] گفته بودن امسال اما نگار به عقب انداختن

 • S…. [ 1 سال پیش ] تو همین سایت میذارن🤩

  • Admin1 [ 1 سال پیش ] بله

 • Pariya [ 1 سال پیش ] چرا کاملشو نمیزارید خیلی دوس دارم باهوبالیو

  • Admin1 [ 1 سال پیش ] سلام منتشر بشه حتما میذاریم

 • اااا [ 1 سال پیش ] بهترین فیلم دنیا است به نظر من هرکی یه سلیقه ای داره من سلیقه ام اینه خدا کنه ۳ ساخته بشه هرچه زودتر

 • ARSHIYA [ 1 سال پیش ] داداش مگ نباید امسال میذاشتنش چرا اکران نشده نیومده ؟؟؟؟؟

 • ARSHIYA [ 12 ماه پیش ] داداش کی منتشر میشه دیگه ؟

  • vahid [ 12 ماه پیش ] فعلا تاریخ دقیقی مشخص نکردن

 • سام [ 10 ماه پیش ] چرادانلودنمیشه

  • vahid [ 10 ماه پیش ] هنوز منتشر نشده

 • ارسلان [ 7 ماه پیش ] کی فیلم اکران میشه

 • Calliope [ 5 ماه پیش ] چجوری قسمت سوم رو دانلود کنیم؟ غیر از تریلر فیلم چیزی نمیاره...نمیشه دانلود کرد☹

 • ناشناس [ 5 ماه پیش ] چرا زده ۲۰۲۰ الان ۲۰۲۲ پخش نشده؟

  • Admin1 [ 5 ماه پیش ] فعلا مجوز پخش رو ندادن

 • محبوبه [ 4 ماه پیش ] سلام. کسی باهوبالی 3 رو دیده. چرا نمیشه دانلود کرد

 • سهیل [ 4 ماه پیش ] دقیقا حر ف دلمو زدی

 • وحید [ 3 ماه پیش ] باهوبالی ۳را بزارید

 • ماهان [ 2 ماه پیش ] ببخشید باهوبالی 3 کی اکران میشه؟